Структура правління

 

КОМІТЕТ ЗАХИСТУ ПРАВ СТУДЕНТІВ

Обов’язки комітету: інформування студентів Університету про їх права та обов’язки, внесення пропозицій щодо вдосконалення навчального процесу, участь та організація заходів щодо забезпечення якості освітнього процесу, робота із студентським загалом Університету за для дотримання та захисту його прав, співпраця з заступником з начально-виховної роботи Університету.

КУЛЬТУРНО – МАСОВИЙ КОМІТЕТ.

Обов’язки комітету: підготовка та проведення концертів з нагоди свят, допомога у проведенні факультетських заходів, участь в організації та проведенні різних творчих фестивалів та конкурсів, організація діяльності гуртків, студій художнього напряму, вечорів відпочинку. Комітет тісно співпрацює зі студентським клубом та профкомом Університету.

СПОРТИВНИЙ КОМІТЕТ.

Обов’язки комітету: сприяння в організації діяльності спортивних гуртків, секцій, пропаганда спортивного та здорового способу життя серед студентів, організація спортивних змагань, залучення студенів до участі в загально університетській спартакіаді, контроль якості спортивного знаряддя та інвентарю, поліпшення умов для спортивних змагань, члени Комітету можуть брати участь у змаганнях як судді, рефері тощо. Тісно співпрацює з кафедрою фізичного виховання Університету.

СОЦІАЛЬНИЙ КОМІТЕТ.

Обов’язки комітету: порушує питання про надання матеріальної допомоги малозабезпеченим студентам, пропонує на розгляд Студентського парламенту Університету оголошення соціальних акцій (збору коштів, речей тощо), організовує заходи щодо поліпшення стану території Університету (озеленення, прибирання тощо), сприяє покращенню умов для навчання і відпочинку. Тісно співпрацює з першим проректором Університету та профкомом.

ІНФОРМАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ.

Обов’язки комітету: інформує студентство Університету про роботу (заплановані та проведені заходи тощо) Студентського парламенту Університету, проводить соціальні опитування, анкетування тощо, висвітлює результати роботи Студентської ради Університету, проводить агітаційну роботу щодо активної участі студентів в самоврядуванні.

КОМІТЕТ ЗОВНІШНІХ ЗВЯЗКІВ.

Обов’язки комітету: співпраця з Громадськими Організаціями, іншими навчальними закладами України та закордону, інформує студентів Університету про можливості співпраці з іншими навчальними закладами та академічними програмами, лобіює студентську мобільність в Університеті.

КОМІТЕТ ПОБУТУ ТА ДОЗВІЛЛЯ У ГУРТОЖИТКУ

Обов’язки комітету: здійснює контроль за поселенням та виселенням студентів з гуртожитків,контроль за доступом до гуртожитків 24/7 для студентів Університету, проводить перевірки в гуртожитках, щодо діяльності студентів під час навчального процесу та після його закінчення, проводять студентські вечори та дискотеки у гуртожитку, слідкують за фінансовим положенням гуртожитку, а саме контроль за коштами что надходять від студентства або університету та контролюють стан комунальних послуг у гуртожитку (комунальні послуги газ, світло, опалення, гаряча вода, душ, інтернет зв'язок та таке інше).