Херсонские строители открыли и испробовали универсальный гидроизоляционный материал

Новая уникальная технология наружной и внутренней гидроизоляции была представлена немецкой компанией Remmers на специальном обучающем семинаре, в котором приняли участие около 100 инженеров, преподавателей, проектантов, технологов - представителей строительных компаний, проектных институтов, системы гидромелиорации и предприятий водоканала Херсонской области. Презентация и мастер-класс от ведущего технолога Remmers Йорга Меллера состоялись на гидромелиоративном факультете Херсонского государственного аграрного университета - по инициативе частного предприятия "Південна будівельна група "Дніпро".

Детальніше...

ПриватБанк открыл продажу льготных железнодорожных билетов для студентов

ПриватБанк открыл украинским студентам новую возможность – оформление льготных железнодорожных билетов через Интернет, терминалы самообслуживания и отделения банка. Как сообщили в ПриватБанке, покупка студенческого билета онлайн или в отделении банка гораздо удобнее оформления билета в кассах, при этом она занимает всего две-три минуты.

Детальніше...

В Херсонской области почтовую корреспонденцию можно получить в отделениях ПриватБанка

На Херсонщине в отделениях ПриватБанка уже установлены и работают почтоматы в Каховке, Новой Каховке, Цюрупинске, Скадовске, а также в областном центре в отделениях “Таврическое” и “Фокус”. Скоро их появится еще больше. Посмотреть, где расположен ближайший, и узнать адрес нужного можно на интерактивной карте по ссылке https://privatbank.ua/ua/map/. Для этого необходимо определить район или город и выбрать - “почтоматы”.

Детальніше...

На Херсонщині в банкоматах ПриватБанку клієнти вже знімають свої кошти новими 100-гривневими купюрами

9 березня в Україні в обіг увійшли нові 100-гривневі купюри. У Херсонській філії ПриватБанку також отримали нові 100-гривневі купюри, загрузили їх до банкоматів та передали до кас банку.

“Роботу з оновленою купюрою ми розпочали з ознайомлення наших співробітників зі ступенями та новими елементами захисту.  Враховуючи найсучасніші світові технології, які використовують Фабрика банкнотного паперу та Банкнотно-монетному двір НБУ під час випуску банкнот, ми впевнені у її надійності та довговічності”, - каже заступник керівника напрямку “Касове обслуговування” Херсонської філії ПриватБанку Тетяна Одобеску.

Детальніше...

Національний банк України спростовує неправдиву інформацію в ЗМІ щодо діяльності ПАТ КБ "Приватбанк"

Стосовно неправдивої та провокативної інформації в ЗМІ щодо ПАТ КБ "Приватбанк"  Національний банк України заявляє наступне .
Клієнти та партнери банку не мають підстав для занепокоєння у зв’язку з поширеною недостовірною інформацією стосовно діяльності зазначеної фінансової установи. ПАТ КБ "Приватбанк" є стабільно працюючим системним банком з професійним менеджментом, виконує нормативи та вимоги регулятора, має затверджений план докапіталізації та підтримку з боку акціонерів. У своїй роботі ПАТ КБ "Приватбанк" дотримується відповідних норм щодо безперебійного обслуговування клієнтів. Крім того, регулятор здійснює постійний моніторинг наявності та достатності ліквідних коштів банку.

Детальніше...

В Украине опубликован рейтинг банков по количеству полученного рефинансирования

В Украине опубликован рейтинг банков по количество полученного рефинансирования от НБУ. Как пишет  Цензор , при детальном анализе данных НБУ оказалось, что крупнейшие банки, которые реально влияют на рынок и столкнулись, соответственно, с наибольшим в абсолютном значении оттоком вкладов, получили рефинансирования в гораздо меньших объемах, чем реальные потери вкладов. К примеру, ПриватБанку государство компенсировало только 38 копеек из каждой гривни оттока вкладов, а Первому украинскому - вообще 34 копейки. То есть, компенсировать нехватку вкладов в пассивах эти банки вынуждены были за счет собственных средств или средств акционеров. Или же путем сворачивания кредитных программ - забирая выданные ранее деньги у бизнеса.

Детальніше...

Актуально, відкрито, достовірно - офіційні блоги ПриватБанку на Херсонщині

За допомогою блогів ПриватБанку херсонці та жителі області можуть швидко і достовірно дізнаватись про всі актуальні фінансові новини, продукцію, акції, напрямки та новинки банку.
Як безпечно примножити свої накопичення, що вивчають школярі на заняттях у БізнесШколі ЮніорБанку, як зручно і з безкоштовною гарантією ПриватБанку здійснити покупку через Інтернет, що таке онлайн-практика в ПриватБанку для студентів - відповіді на ці та багато інших питань можна знайти на інтернет-сторінках прес-служби ПриватБанку в Херсоні.

Детальніше...

ПриватБанк готовий фінансувати аграріїв Херсонщини

У Херсоні на базі ККЗ «Ювілейний» відбулася конференція «Інвестиційно-інноваційний напрямок у збуті сільськогосподарської продукції» - у рамках Південного агропромислового ярмарку «Фермер-2015». У конференції взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, проектів міжнародної технічної допомоги, наукових та банківських установ, дорадчих служб, підприємств, а також фермери та журналісти з усієї України. Херсонська філія ПриватБанку прибула на ярмарок з чималою кількістю унікальних пропозицій. Ці пропозиціїї разом із реальними історіями з життя херсонців та всіх причетних до аграрного сектору людей у своїй доповіді на конференції озвучив керівник Напрямку розробки галузевих продуктів ПриватБанку Тарас Пономар.

Детальніше...

ПриватБанк збільшив статутний капітал до 19,1 млрд грн

10 лютого 2015 року акціонери найбільшого українського банку ПриватБанку в ході позачергових загальних зборів акціонерів затвердили нову редакцію Статуту ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК». Як повідомили в банку, у Статут було внесено зміни, пов’язані зі збільшенням статутного капіталу банку до 19 100 760 000 грн.

Рішення про збільшення статутного капіталу було ухвалено в ході загальних зборів акціонерів банку 24 листопада 2014 року. Емісію акцій ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» було проведено шляхом їх часткового розміщення серед існуючих станом на 24 листопада 2014 року акціонерів банку. Фактично розміщено 3 571 500 штук простих іменних акцій додаткової емісії існуючою номінальною вартістю 280,00 грн за кожну акцію.

Детальніше...

Кредитні картки ПриватБанку – найбільш доступна в Україні можливість користування кредитом

Незначне підвищення з 1 квітня ПриватБанком процентних ставок за користування кредитними лімітами істотно не вплине на доступність для жителів України наймасовішої та найпопулярнішої програми кредитування. За даними дослідження, проведеного «Простобанк Консалтинг», кредитні картки ПриватБанку сьогодні залишаються найбільш вигідним способом придбання товарів у кредит.

За даними дослідження українського ринку кредитних карток, у середньому реальні ставки за кредитними лімітами українських банків сьогодні становлять 51% річних у разі оготівковування через банкомати та 47% – у разі розрахунків у торговельній мережі. При цьому реальна процентна ставка за карткою «Універсальна» ПриватБанку становить 34,8% річних, а за карткою «Універсальна Gold» – усього 32,4%, що майже в півтора рази нижче від середніх показників інших українських банків.

Детальніше...