Загальна інформація

На рівні університету до складу профкому студентів та студентського самоврядування входять голова, його заступники, штатні співробітники, що займаються організацією студентського життя, голови профбюро та рад студентського самоврядування інститутів і факультетів. На засіданнях приймаються рішення з найбільш важливих питань студентського життя, а також здійснюється координація діяльності всіх структурних підрозділів студентського самоврядування.

Представники студентських організацій обираються до складу загальних зборів трудового колективу, вчених рад університету, інститутів і факультетів, беруть участь у роботі ректорату та директоратів, входять до складу приймальної і стипендіальної комісій, комісії по поселенню в гуртожитки та інші органи управління університетом, на яких розглядаються питання студентської діяльності.

Профспілковий комітет студентів , рада студентського самоврядування регулярно займаються питаннями моніторингу якості соціально - освітніх послуг університету. На основі соціального партнерства , адміністрацією університету та профспілковим комітетом постійно впроваджуються програми розширення і вдосконалення соціальної бази університету , поліпшення умов отримання вищої освіти студентами . Велика увага з боку профспілкового комітету студентів приділяється захисту прав студентів - сиріт , інвалідів , студентів , постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС , малозабезпеченим студентам та іншим студентам пільгових категорій . Таким студентам регулярно надається матеріальна допомога , безкоштовні путівки , забезпечується безкоштовне і пільгове проживання в гуртожитках . Матеріальна допомога надається всім студентам у разі хвороби , інших важких життєвих ситуацій .

Під керівництвом студентських організацій в університеті працюють гуртки студентської творчості, проводяться різні конкурси, квести, святкові концерти. Найбільш великі з них - урочиста церемонія «Посвята в студенти», КВН, проводяться в актовому залі університету.

Cтуденческіе організації нашого університету беруть активну участь у волонтерському русі регіону. Це організація роботи студентських будзагонів , участь у благоустрої нашого міста.

У літній період прекрасний відпочинок студентам університету обеспечівет БАЗА ВІДПОЧИНКУ " КОЛОС" на узбережжі селища Лазурне , розташованого на березі Чорного моря за 29 км від автомагістралі Скадовськ - Гола Пристань і за 100 км від обласного центру - міста Херсона. Профком надає всім бажаючим студентам університету пільгові та безкоштовні путівки , організовує культурно -масові заходи , спортивні змагання. На зимових канікулах студенти мають можливість пільгового оздоровлення на курортах Закарпаття , Криму, Одеси

Студентські громадські організації ХДАУ беруть активну участь у реалізації державної молодіжної політики , захисті інтересів студентів на регіональному та всеукраїнському рівнях. Виборні представники студентства ХДАУ працюють у складі Молодіжної ради Федерації профспілок України , колегії Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки України , Обласного молодіжного ради , ради Херсонської обласної ради профспілок , колегії Управління у справах сім'ї та молоді Херсонської облдержадміністрації , Координаційної ради з питань розвитку та підтримки молодіжного руху міста Херсона та інших організацій .

БАЗА ВІДПОЧИНКУ "КОЛОС"

View the embedded image gallery online at:
http://kau.ks.ua/about-2/info.html#sigProGalleria9abfb73c4f